Dommere

Liste over aktuelle klubbdommere i Grue 2015

Navn Fødselsdato Mobilnummer E-post
Jesper Holt 18.02.02 41574901 Jesperholt@hotmail.com
Yasir Nazir 05.05.99 48884156 Naziryasir867@gmail.com
Sara Breen 05.11.99 98816968 Sara.breen@hotmail.no
Kristoffer Sorknes 03.05.99 46841010 Kristoffer.sorknes@gmail.com
Mattis Sorknes 31.10.2000 97419610 Mattis.sorknes@gmail.com
Karen Brodahl 08.06.2000 47681680 Karenbrodahl@icoud.com
Marcus Nymoen 27.07.2000 404646585 Ma-nymo@hotmail.com
Niklas Seigerud Moe 13.10.2000 40647466 Nimoe2@hotmail.no
Eliot Odegard 11.02.2000 97491105 Eliot.odegaard@gmail.com
Sigurd F. Ødegård 28.04.02 95782757 Sigurd.frette@gmail.com
Rikard Sand 06.01.01 99541442 Rikardsand@hotmail.com
Patipan Moen 08.09.99 41292971 Patty1pmw@gmail.com
Patrik valby Johansen 19.07.01 93697047 p.valby@hotmail.no
Jørgen Valby 19.06.2000 95552307 Terje.grasmo@hotmail.com
Leon Stenvadet 02.09.2000 95843319 Leon-kawanari@live.no
       

 

En Grue-dommer som nok må prioritere seniorfotball:


 

 

 

 

Tom Harald Hagen

 

Advertisements